JOGA Helena Ballová

image01

JOGA

JOGA Rovnováha. Naťahovanie a posilňovanie v pohybe, alebo vo výdrži. Joga je pre všetkých. Nezáleží na veku, hmotnosti, kondícii. Každý si vyberie. Každý sám za seba a pritom všetci spolu. Jednota. Joga je radosť. Radosť z pohybu, radosť zo zdravia, radosť zo stretnutia s príjemnými ľuďmi.

Je to ideálne cvičenie pre všetkých, ktorí chcú zrelaxovať a natiahnuť celé telo, zbaviť sa stresu a nahromadených napätí, či rôznych blokov, ale aj kíl navyše. Aj keď dá joga zabrať, je naozaj vhodná pre každého: silných, slabých, ohybných i menej flexibilných. Po hodine sa cítite svieži a úplne uvoľnení. Joga pre zdravie je k telu ohľaduplné, silové, dynamické, no zároveň aj myseľ a telo upokojujúce cvičenie, ktoré odstraňuje problémy s chrbtom, pomáha pri chudnutí, zlepšuje celkovú telesnú kondíciu, upokojuje nervový systém a rozvíja rovnováhu, koordináciu a silu.

Helena Ballová

Helena Ballová- profil

Prvú kvalifikáciu trénera som získala už v roku 1995, odvtedy sa pravidelne vzdelávam v oblasti skupinových cvičení doma a v zahraničí.

Od roku 2008 sa aktívne venujem formám Body&Mind. Začala som kvalifikáciou PortDeBras a postupne som sa začala vzdelávať aj v známejších formách ako je Pilates a Jóga.

Najvyššie vzdelanie som dosiahla ako PortDeBras Elite Trainer čo mi umožňuje tento koncept oficiálne prezentovať a šíriť ďalej ako lektor kurzov BASIC a INTEREMDIATE.