Aroma Yoga Lenka Hlopková

image01

Aroma Yoga

Na hodinách budeme pracovať s konceptom Body and Mind, teda naučíme sa prepájať telo, myseľ a dych. Spoločne objavíme balans medzi fyzickým a často neprebádaným emocionálnym či psychickým svetom. Pretože aj o tom je yoga. O nájdení vlastnej rovnováhy medzi telom a mysľou.

Priblížiť sa k vlastnej rovnováhe nám pomôže aj Aromaterapia, ktorá je známa už tisíce rokov. Práve prírodné esencie podporujú naše fyzické zdravie, ale pracujú aj s našou psychikou či emóciami. Na hodinách budeme klásť dôraz na detailné a najmä bezpečné prevedenie jednotlivých asán, ale zároveň pomocou správnej techniky dýchania a vhodného výberu olejov, podporíme naše sprítomnenie, uvoľnenie a koncentráciu.

Lenka Hlopková

Lenka Hlopková- profil

Vždy som v sebe mala vnútornú potrebu pomáhať ľuďom či už na fyzickej alebo psychickej úrovni. Práve yoga mi ponúka túto príležitosť a jedinečné prepojenie tela, mysle a duše. Po vysokej škole som sa rozhodla odísť na Bali na obdobie jedného roka, a práve tam som objavila čaro yogy ešte hlbšie a intenzívnejšie. V kvalitnom centre a príjemnom prostredí, medzi ryžovými poliami, som sa pravidelne vzdelávala, následne sa rozhodla svoj pobyt ukončiť 200 hodinovým učiteľským certifikátom a zasvätiť svoj život yoge. Práve tá sa výhradne nezameriava na fyzické výkony, ale najmä na mentálnu stabilitu a vnútornú pohodu. To je pre mňa tým dokonalým prepojením a správnou esenciou do života, ktorú sa snažím ľuďom na mojich hodinách odovzdávať.