Pilates Martina Juklová

image01

Pilates

PILATES - Skúsili ste sa niekedy pozrieť do zrkadla a pozorovať chvíľu ako stojíte? Máte zvesené ramená, alebo príliš vysunutú bradu? Hrbíte sa, alebo dokážete prirodzene stáť a chodiť krásne vzpriamene? ....Je úplne jedno, aké je naše povolanie. Pokiaľ sa nenaučíme ako správne vykonávať jednotlivé pohyby, pokiaľ si neuvedomujeme, aké dôležité je správne dýchať, spevňovať centrum tela a nemáme vypestovanú určitú pohybovú kultúru, skôr či neskôr sa začnú objavovať rôzne zdravotné problémy. Ako držíme telo má dokonca vplyv aj na to, ako nás vníma okolie: ako ustráchaného, málo sebavedomého človeka, alebo naopak ako hrdú, silnú osobnosť?
Pilates je cvičenie, ktoré vám pomôže zlé návyky eliminovať a odstrániť, pomôže vám rozvíjať telo a jeho pohybový systém tým správnym smerom. Pomôže vám cítiť sa krajšie a lepšie vo vašom tele.

Martina Juklová

Martina Juklová- profil

Som inštruktorkou konceptu JUMPING a PILATES.

Svoju kvalifikáciu som rozšírila o licencie: Zumba Gold, Zumbatonic, Pilates, Pilates Medical a SM system, Inštruktor aerobiku a fitness – tréner III. triedy

Aktívne som tancovala v tanečných súboroch FS Dopravár a Technik

Som inštruktorkou PortDeBras

Sústreďujem sa na pohyb s hudobným doprovodom – prevažne zumbu a aerobic.

Som niekoľkonásobnou víťazkou aerobikových maratónov. Spolupracovala som ako trénerka a choreografka s viacerými tanečnými súbormi (TS Petronella a Country Cloggers).