BODYART Lea Grančič

image01

BODYART

BODYART je novinkou v oblasti skupinových cvičení. Kombinuje tréningové pózy a klasické dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Oproti klasickému tréningu, kedy precvičujeme jednotlivé svalové skupiny, BODYART sa zameriava na ľudské telo ako celok a precvičuje všetky svalové skupiny naraz. Pri cvičeniach využíva len váhu vlastného tela. Každá tréningová pozícia alebo dynamické cvičenie si vyžaduje zvýšené nároky na silu a flexibilitu svalov. Cvičenec sa musí naučiť pracovať s vlastným telom a musí sa naučiť na svoje telo koncentrovať. BODYART je funkčný tréning, ktorý spája samotný tréning a relaxáciu zároveň. Princíp cvičenia vychádza z harmónie Yin a Yang: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie,...

Cvičenie si získava stále viac prívržencov hlavne z dôvodu komplexnosti, rozvoja sily a flexibility, rozvoja funkčnosti ľudského tela.

Krásne formujete svoje telo – cvičenie dáva svalom správny tonus a silu, dĺžku a flexibilitu, fyziologicky správny, ale i krásny tvar.

Je určené POKROČILÝM cvičencom.

Ak chcete načerpať energiu, spraviť krok ku svojmu krajšiemu a zdravšiemu ja, túto hodinu si nesmiete nechať ujsť.

Z dôvodu obmedzenej kapacity je NUTNÁ REZERVÁCIA vopred.

Z hygienických dôvodov každý cvičenec používa vlastnú cvičebnú podložku.

Rezervácie a viac info: 0915978611

Lea Grančič

Lea Grančič- profil

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venujem viac ako 20 rokov. Pôsobila som a stále aktívne pôsobím ako školiteľ aerobikových licencií a diplomov, som prezentérom konceptov bodyART a deepWORK, Aerobiku a Step aerobiku na Slovensku, ale i v zahraničí. Som majiteľkou štúdia MOVE academy a školy skupinových cvičení MOVE academy - organizácia školení, trénerských licencií, workshopov, eventov a pobytových akcií.

  • absolventka MFF – FTVŠ UK Bratislava
  • Elite Trainer bodyART
  • lektor a prezentér deepWORK
  • držiteľka Licencie A- IFAA
  • držiteľka certifikovaných diplomov: Body Work, BOSU, Step Aerobic, Body Pump, Pump FX