BODYART MOVE

image01

BODYART MOVE

BODYART je novinkou v oblasti skupinových cvičení. BODYART kombinuje tréningové pózy a klasické dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Oproti klasickému tréningu, kedy precvičujeme jednotlivé svalové skupiny, BODYART sa zameriava na ľudské telo ako celok a precvičuje všetky svalové skupiny naraz. Pri cvičeniach využíva len váhu vlastného tela. Cvičenec sa musí naučiť pracovať s vlastným telom a musí sa naučiť na svoje telo koncentrovať. BODYART je funkčný tréning, ktorý spája samotný tréning a relaxáciu zároveň. Princíp cvičenia vychádza z harmónie Yin a Yang: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie,...

Hodina "BODYART MOVE" je určená pre všetkých, ktorí chcú lepšie spoznať koncept BODYART. Hodina sa zameriava na komplexný rozvoj vášho tela. Postupne spoznávate toto krásne cvičenie, spoznávate seba... Cvičením rozvíjate mobilitu a zväčšujete rozsah pohybu, vaše telo získa štíhly a krásny tvar. Hodina je vhodná aj pre začiatočníkov. Rovnomerne rozvíjate telo z pohľadu funkčnej sily, flexibilty a ale aj kondície. Ak chcete cítiť prúdiacu energiu vo vašom tele, ak chcete naozaj prežiť a precítiť každý pohyb, nepremeškajte túto hodinu.

Lektor: Kristína Mlynarovičová

Z dôvodu obmedzenej kapacity je na hodinu NUTNÁ REZERVÁCIA vopred. Rezervácie a viac info na telefónnom čísle: 0903 922 981 (Kika).

Z hygienických dôvodov každý cvičenec používa vlastnú cvičebnú podložku.

VSTUP: 8 EUR

Na hodiny BODYART MOVE sa nevzťahuje permanentka MOVE ACADEMY.