Group Training KURZ Lea Grančič

image01

Group Training KURZ

Preferujete tréning v menšej skupine, máte záujem o individuálnejší prístup? Ak chcete systematicky napredovať, práve pre vás sú určené tréningy GROUP TRAINING KURZ. Skupinu tvoria maximálne 3 - 4 osoby. Práve preto má lektor dostatočný priestor a väčší dosah na každého účastníka. Môže jednak opravovať techniku cvičenia a zároveň má priestor pre posúvanie hraníc a individuálne napredovanie každého jedného účastníka.

Kedže sa jedná o uzavretú skupinu, môže lektor lepšie reagovať na potreby a úroveň cvičiacich.

Kurz je časovo ohraničený.

Tréningy smerujú k celkovému zlepšeniu kondície, spevneniu a zoštíhleniu tela, redukcii váhy, k lepšiemu držaniu tela ako aj celkovému zlepšeniu funkčnosti tela. V uzavretej skupine môže inštruktor prispôsobiť jednotlivé lekcie cieľom a potrebám účastníkov.

Obsahom a stavbou pestré hodiny, využívanie pomôcok (ako je závažie, pump tyč, gumové expandery, slidery), ale aj cvičenia kondično-silového charakteru s vlastnou váhou vás určite budú baviť!

Lea Grančič

Lea Grančič- profil

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venujem viac ako 20 rokov. Pôsobila som a stále aktívne pôsobím ako školiteľ aerobikových licencií a diplomov, som prezentérom konceptov bodyART a deepWORK, Aerobiku a Step aerobiku na Slovensku, ale i v zahraničí. Som majiteľkou štúdia MOVE academy a školy skupinových cvičení MOVE academy - organizácia školení, trénerských licencií, workshopov, eventov a pobytových akcií.

  • absolventka MFF – FTVŠ UK Bratislava
  • Elite Trainer bodyART
  • lektor a prezentér deepWORK
  • držiteľka Licencie A- IFAA
  • držiteľka certifikovaných diplomov: Body Work, BOSU, Step Aerobic, Body Pump, Pump FX