DEEPWORK Lea Grančič

image01

DEEPWORK

DEEPWORK™ je funkčný skupinový tréning, pod dohľadom inštruktora, pri ktorom využívame len váhu svojho tela. Je to atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny a úplne iný cvičebný program, v porovnaní s cvičebnými programami, na ktoré sme boli doposiaľ zvyknutí.

Program, vytvorený švajčiarskym prezentérom, tanečníkom a choreografom Robertom Steinbacherom, je inšpirovaný filozofiami pohybu ďalekého východu v kombinácii s funkčným tréningom. Hodina DEEPWORK™ vychádza z princípu Yin&Yang a ich rozdielnymi energiami, ktoré sú v pohybe využívané: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie. DEEPWORK™ je dynamický tréning. Na základe vopred stanovených princípov hodina prechádza energetickými fázami, počas ktorých striedame silovú a kondičnú záťaž, napätie a uvoľnenie. Cvičenie maximálne zapája a zároveň naťahuje svaly, formuje telo a zároveň je to výborný kardio-vaskulárny tréning. Dôležitou úlohou cvičenia je i obnova telesnej a duševnej energie. DEEPWORK™ využíva športové špecifické pohyby, atletické pohyby, pohyby a cvičenia známe z posilňovne, ale i z bežného života. Je rovnako určený pre mužov i ženy. Ak si chcete dať poriadne do tela, ste vítaní.

Hodina prebieha aj ONLINE (6 EUR/hodina). Prihlášky: 0915978611

Lea Grančič

Lea Grančič- profil

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venujem viac ako 20 rokov. Pôsobila som a stále aktívne pôsobím ako školiteľ aerobikových licencií a diplomov, som prezentérom konceptov bodyART a deepWORK, Aerobiku a Step aerobiku na Slovensku, ale i v zahraničí. Som majiteľkou štúdia MOVE academy a školy skupinových cvičení MOVE academy - organizácia školení, trénerských licencií, workshopov, eventov a pobytových akcií.

  • absolventka MFF – FTVŠ UK Bratislava
  • Elite Trainer bodyART
  • lektor a prezentér deepWORK
  • držiteľka Licencie A- IFAA
  • držiteľka certifikovaných diplomov: Body Work, BOSU, Step Aerobic, Body Pump, Pump FX