Tvárová Yoga KURZ Žofia Dúbravíková Vandová

image01

Tvárová Yoga KURZ

Tvárová jóga je jedinečná technika ako pozastaviť čas a známky starnutia.Rovnako ako vieme zpevniť a vytvarovať svaly na tele, vieme to isté spraviť aj so svalmi od krku vyššie. Ak svaly neprecvičujeme, ochabujú. A gravitácia, vďaka ktorej stojíme na zemi, všetko priťahuje smerom nadol. Naša pokožka a svaly na tvári nie sú výnimkou. Zpevnením svalov na tvári získame vypnutejšiu a hladšiu pokožku, nakoľko pokožka je na tieto svaly napojená. Prostredníctvom cvičenia a dýchania sa svaly na tvári nielen posilnia a vytvarujú, vďaka čomu môžeme predchádzať alebo eliminovať tvorbu vrások ale svaly sa aj prekrvia, čím sa do pleti dostáva viac kyslíka a tým pádom aj viac živín. Výsledkom je žiarivejšia a mladšie vyzerajúca pokožka.

Žofia Dúbravíková Vandová

Žofia Dúbravíková Vandová- profil

Na moje 38. narodeniny som ukončila 4-mesačný kurz tvárovej jógy pod vedením Fumiko Takatsu, ktorá je jej zakladateľkou. Som šťastná, že som sa ako prvá na Slovensku stala jej certifikovanou lektorkou - Face Yoga Method.

Celý život cvičím a skúšam rôzne druhy športov. Cvičenie je súčasť môjho každodenného života, nie je to žiadna povinnosť, ale radosť z pohybu. Nikdy som však nerozmýšlala o svaloch na tvári. Rovnako ako vieme zpevniť a vytvarovať svaly na tele, vieme to isté spraviť aj so svalmi od krku vyššie. Ak svaly neprecvičujeme, ochabujú. A gravitácia, vďaka ktorej stojíme na zemi, všetko priťahuje smerom nadol. Naša pokožka a svaly na tvári nie sú výnimkou.