deepWORK Lea Grančič

image01

deepWORK

deepWORK™ je funkčný skupinový tréning, pod dohľadom inštruktora, pri ktorom využívame len váhu svojho tela. Je to atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny a úplne iný cvičebný program, v porovnaní s cvičebnými programami, na ktoré sme boli doposiaľ zvyknutí.

Program, vytvorený švajčiarskym prezentérom, tanečníkom a choreografom Robertom Steinbacherom, je inšpirovaný filozofiami pohybu ďalekého východu v kombinácii s funkčným tréningom. Hodina deepWORK™ vychádza z princípu Yin&Yang a ich rozdielnymi energiami, ktoré sú v pohybe využívané: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie. DeepWORK™ je dynamický tréning. Na základe vopred stanovených princípov hodina prechádza energetickými fázami, počas ktorých striedame silovú a kondičnú záťaž, napätie a uvoľnenie. Cvičenie maximálne zapája a zároveň naťahuje svaly, formuje telo a zároveň je to výborný kardio-vaskulárny tréning. Dôležitou úlohou cvičenia je i obnova telesnej a duševnej energie. DeepWORK™ využíva športové špecifické pohyby, atletické pohyby, pohyby a cvičenia známe z posilňovne, ale i z bežného života. Je rovnako určený pre mužov i ženy. Ak si chcete dať poriadne do tela, ste vítaní.

Lea Grančič

Lea Grančič- profil

Školiteľ a majiteľ školy skupinových cvičení MOVE academy, organizátor vzdelávacích programov, eventov a workshopov v oblasti skupinových cvičení.

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venujem viac ako 20 rokov. Pôsobila som a stále aktívne pôsobím ako školiteľ aerobikových licencií a diplomov, som prezentérom Aerobiku, Step aerobiku, cvičení bodyART a deepWORK na Slovensku, ale i v zahraničí.

  • absolventka MFF – FTVS UK Bratislava
  • držiteľka Licencie A- IFAA a certifikovaných diplomov Body Work, BOSU, Step Aerobic, Body Pump, Pump FX
  • certifikovaný prezentér cvičení bodyART a deepWORK